VLOG life

Rodzice po godzinach! Jedyny taki VLOG

vlog parentingowy

Co robią Rodzice, gdy dzieci ich śpią? Wyjść nie ma przecież jak. Niania znowu dała nogę. Babcia ma migrenę. Ciocia – randki. W telewizji piętnasty sezon scenicznych hołubców. Co wtedy? Co wtedy? Wtedy wpadajcie w gości! Bez wychodzenia z domu! Gdzie? Do nas!

Tylko dla dorosłych! 

Zapewniamy wikt i opierunek przynajmniej na te kilka/kilkanaście minut naszego spotkania. Czyli? Czyli powitamy Cię przy różnie suto zastawionym stole, przy szklance soczku/ mleka albo… najczęściej czegoś mocniejszego: jak na dorosłą gościnę przystało!

Powitamy Cię także zawsze z dobrą miną (nawet do złej gry, bo umówmy się: goszczenie tysięcy innych Rodziców to nie lada stres!) i najważniejsze: powitamy Cię zawsze z nowym tematem rozmów!

Czy zawsze będziemy rozmawiać o dzieciach? Nie! Nie samym dzieckiem żyje matka! Nie samym pomysłem na wychowanie żyje ojciec! Serio: będzie dokładnie o tym, o czym rozprawiasz ze znajomymi przy stole (jak tylko brykające dzieci Ci na to pozwolą!).

Będziemy:

Bawić

Nic nie jest tak bardzo wskazane (no dobra, oprócz wina)na piątkowy wieczór jak: kieliszek albo beczka śmiechu! Dla rozluźnienia! Dla złamania poglądu, że Rodzic Rodzicowi… wilkiem! Na rozładowanie: zmęczenia, frustracji dnia minionego, nocy, która nie zaznała snu. Dlatego, nie zdziw się, że prawie każdy z naszych odcinków będzie okraszony sporym skwarkiem humoru: choćby tego “za kulisami” po każdym odcinku 😉

Wzruszać

Bo bycie Rodzicem to… emocje. Często skrajne. Bo bycie Rodzicem to rutyna, codzienność, ale także sinusoida dołków zwątpienia czy jestem najlepszym z możliwych Rodziców swojego dziecka; to także wzgórki szczęścia i wdzięczności, że… tak jak jest, jest dobrze! My o tej wdzięczności i niedocenianym szczęściu będziemy czasem wspominać bardziej lirycznie: mamy ku temu dowody i powody!

Inspirować

Lubimy to! Naprawdę lubimy chwalić się nowościami: książkowymi, zakupowymi, serialowymi! Raczej ciuchów i kosmetyków u nas nie uświadczysz! Ale co wsadzić dziecku lub sobie nawzajem w opakowanie prezentowe: a jakże! Co czytać? Co oglądać? Damy Wam nasze propozycje, a w odwecie… czekamy na Wasze!

Mądrzyć 

Spokojnie: uprawiamy mądrzenie się na luzie 😉 Nigdy nie stawiamy kropki “jedynej słusznej racji”, nie madkujemy, nie oceniamy w czerni i bieli. Stawiamy trzy kropki: na Wasze komentarze! Niech następni, którzy będą oglądać mają kompendium wiedzy, poglądów i pomysłów na tematy ważne i ważniejsze 🙂

Co drugi piątek 21:00!

Nigdy nie było naszym celem zostanie youtuber’em 🙂 Mamy już blog, Grupę, Instagram, Facebook oraz Projekt “Macierzyński i co dalej” oraz MamaAcademy. Moce przerobowe są ograniczone, ale chęci spotkania się z Wami w formie video zbyt silne, by… odpuścić!

No i z totalnie próżnego punktu widzenia, jest duma, że jesteśmy: pierwszym polskim vlogiem parentingowym, w którym za kamerą, wśród słów, żartów i poglądów stają… Matka z Ojcem. A wszelkie rękoczyny, śmiechy/chichy, groźby rozwodem zostawimy Wam… za kulisami każdego odcinka!

Do zobaczenia! Wpadajcie do nas w gości w co drugi piątek o 21:00!

I koniecznie pamiętajcie: SUBSKRYPCJA Z DZWONECZKIEM jest dla nas mega ważna! :-*