PREZENTY

Czy jesteś tą Mamą, która w nadmiarze obowiązków totalnie zapomina O SOBIE i o wszelkim MUM-LIFE-BALANCE?

Czy jesteś tą Mamą, która szuka sprawdzonego narzędzia, by przestać wreszcie obiecywać sobie wdrażanie nawyków i priorytetów, ale rzeczywiście je realizować?

Czy jesteś tą Mamą, która ma nieodparte wrażenie życia “dniem świstaka”, przepuszczając czas przez palce, a chciałaby wyraźniej pamiętać najpiękniejsze “tu i teraz”, w duchu uważności i wdzięczności?

Byłam taką Mamą.

Spotykałam ją co rano w lustrze. Zazwyczaj miała w buzi szczoteczkę do zębów albo nowy pryszcz na czole 😉 A w głowie: stres, frustrację, wojnę myśli, “tudusiów” i pomysłów do zrealizowania. A tak mało czasu.

A jednak… Metodą prób i błędów, podczas dwóch urlopów macierzyńskich i wychowawczych, wypracowałam sprawdzającą się i przyjemną metodę organizacji miesiąca, by… głowa była spokojniejsza, a czas leciał… świadomiej i piękniej!

I będąc w domu z dwójką małych córeczek przez całe dnie (bez niani), macierzyństwo traktując jako największą życiową misję i frajdę, na obu macierzyńskich i wychowawczych:

 • założyłam i rozkręciłam blog tabayka.pl
 • wydałam kilka bezpłatnych ebooków
 • sprzedaję wielki ebook “Imprezy dziecinnie proste: przyjęcia dla dzieci pięknie prosto i niedrogo”
 • tworzę projekt „Macierzyński i co dalej”
 • uczyłam setki Mam poszczególnych kroków rozwijania swojego biznesu w rytmie slow z #babyfirst na platformie MamaAcademy.pl

Też bądź spokojną i zorganizowaną Mamą!

Bardzo chcę Ci dziś pomóc! Bo… choć wiem, że NIE wszystko jest kwestią organizacji mając małe dzieci pod jednym dachem, to gorąco wierzę, że z zastosowaniem pewnych narzędzi, nawyków i sposobu myślenia, uda nam się mieć dzień, tydzień, czy miesiąc WYSTARCZAJĄCO DOBRY!

Chcę Ci dziś podarować PLANER #JESTEMMAMAPIJECIEPLA, by przyniósł Ci on maksimum korzyści:

 • mniej stresu
 • więcej dbania o własne potrzeby (dostajesz trójpodział dnia na dom/dzieci-rozwój i relaks)
 • dodatkową energię do działania (drukujesz, przejrzyście zapisujesz, wieszasz na lodówce i nie musisz pamiętać!)
 • priorytety i nawyki dobrze poukładane
 • wdzięczność i uważność w codzienności (zawiera specjalne rubryki!)

Dzięki niemu, zadbasz o:

 1. MUM-LIFE-BALANCE
 2. PRIORYTETY I NAWYKI
 3. UWAŻNOŚĆ

Zapisz się na newsletter, a otrzymasz mój:

 • miesięczny PLANER do wydruku #JESTEMMAMAPIJECIEPLA
 • szczegółową instrukcję na bazie wypełnionego, mojego planera: jak używać, by przyniósł najwięcej korzyści
 • zapiszesz się tym samym na newsletter i będziesz pierwsza wiedzieć co za kulisami, dostaniesz specjalne rabaty i ekskluzywne produkty dla Mam tylko dla Czytelników neslettera

Po co te prezenty?

Żebyś w tym macierzyństwie pamiętała też o… SOBIE!

 

Jako Mamy, jesteśmy naczyniem połączonym: ile jest we mnie, tyle wyleję… do bliskich.

Im we mnie więcej zmęczenia, tym więcej zniechęcenia oddam. Im więcej we mnie frustracji, tym więcej krzyków i nerwów wyrzucam (niechcący). Im więcej przewietrzonej głowy w ciszy, tym więcej werwy i kreatywności do nowych zabaw dodaję. Im więcej mam własnej przestrzeni w ciągu tygodnia, tym bardziej stęskniona dołączam do wygłupów z dziećmi, obowiązków domowych i zadań “nie chcę, ale muszę!”.

Bardzo się cieszę, że prawie masz już mój planer #jestemmamapijeciepla i gorąco wierzę, że mocno ułatwi i uprzyjemni Ci on codzienność, by była… WYSTRACZAJĄCO dobra! By nasze naczynie było zawsze odpowiednio pełne!

BARDZO WAŻNE!

 • zapisując się na newsletter w celu pobrania prezentu MUSISZ najpierw otworzyć i kliknąć zgodę w pierwszym mailu potwierdzającym zapis – tego wymaga prawo. Szukaj go także w folderze “spam”, “oferty”, “inne” itp. Musi być 🙂 W przeciwnym razie: prezent nie przyjdzie 🙁
 • MAIL Z PREZENTEM nadejdzie zatem jako DRUGI. Jeśli nie widzisz go w swojej skrzynce, koniecznie zajrzyj do spamu, ofert, społeczności, inne… Tam lubią ukrywać się moje maile 🙂
 • Nie przejmuj się tym “maczkiem zgód”, o które Cię proszę: tego wymaga RODO, a oznacza to tyle, że Twoje dane są u mnie bezpieczne. Nic Ci nie będę chciała sprzedawać, nie będę spamować. Raz w miesiącu wyślę maila pełnego motywacji, uśmiechu i… pand 😉

Kim jestem?

Nazywam się Ania Tabaj. Mama Trójki, choć w domu mam tylko dwoje dzieci. Z zawodu jestem rekruterem oraz specjalistą ds. wizerunku marki. Poprzez wszystkie moje intensywne urlopy macierzyńskie i wychowawcze, blogując oraz tworząc projekt „macierzyński i co dalej”, pokazuję innym mamom, że między garami, a przewijakiem mogą znaleźć czas i pomysł na siebie.

Natomiast dzięki rodzicielstwu uważności mogą wypić ciepłą kawę. Bez wyrzutów sumienia. Z pianką ukojenia.

Twoje dane są u mnie bezpieczne! A jeśli znudzą Cię moje maile: zawsze możesz się wypisać.

Więcej szczegółów znajdziesz w: Polityka prywatności