MACIERZYŃSKI I CO DALEJ

Ania, ale czy MamaAcademy jest dla mnie?

praca z domu

Chyba już trudno zliczyć ile takich wiadomości dostaję dziennie. Od znajomych, od nieznajomych, od Mam, które już pracują będąc jednocześnie z dzieckiem i od tych, które dopiero chciałyby, ale się boją. Pocieszające dla mnie jest to, że jest tych Mam, które chcą pracować z domu jest tak wiele! Pocieszające dla Was jest to, że odpowiadam na powyższe pytanie najobiektywniej i najkonkretniej jak się da!

 

Czy praca z domu jest dla Ciebie jako młodej Mamy…? Czy nauka biznesu krok po kroku jest dla Ciebie? Czy rozwijanie własnej marki jako biznesu powinno być Twoim celem? Mogłabym zacząć odpowiadać tak:

Mama Academy jest dla właściwie trzech grup Mam:

Pierwsza: Chciałabym, ale się boję!

To Ty, jeśli dopiero myślisz o rozpoczęciu własnej drogi biznesowej, ale… brakuje Ci odwagi i pewności siebie. Prawdopodobnie dlatego czujesz ten strach, bo wydaje Ci się, że masz za mało wiedzy i wsparcia. Albo masz za dużo pomysłów w głowie. Albo za mało. Albo nie wiesz jak znaleźć na to czas i pieniądze. Spokojnie… Takich Mam jest w naszej Akademii chyba najwięcej! I zbieramy też najwięcej opinii typu: “wiele mi ułożyłyście w głowie!”, “dzięki Wam już wiem co chcę robić”.

Możesz zatem do tego grona dołączyć i wyciskać wszystko co najlepsze z pierwszych modułów pełnych lekcji poświęconych w całości szukaniu pomysłu na siebie przy braku lub nadmiarze pomysłów i opieraniu na tych poszukiwaniach własnej strategii działania metodą małych kroków.

Druga: Chcę sprzedawać lepiej!

Jesteś już na biznesowej drodze, masz swój produkt lub usługę, masz możliwości na ciągły rozwój i nawet czas oraz wsparcie taty Twojego dziecka, ale… nie jesteś do końca zadowolona z efektów Twoich działań. Nie wiesz czy dobrze celujesz komunikatem do klienta, czy celujesz we właściwego klienta, czy Twój biznes ma klarowne cele i strategie…? A może uważasz, że chcesz się dokształcić by sprzedawać jeszcze lepiej: sprytniej, mniej nachalnie, a bardziej skutecznie?

Wtedy warto zaznajomić się z szeregiem szkoleń na naszej platformie dedykowanych tematom takim jak możliwości skalowalności biznesu w modelu biznesu online, techniki przyjaznej i angażującej komunikacji z klientem poprzez social media, tutoriale krok po kroku jak założyć swoją stronę www, newsletter, postawić bloga itd.

Trzecia: Jest mi dobrze, ale jestem ambitna!

To ten typ Mamy, która… nie musi zakładać własnego biznesu, nie straszny jej jakże zbyt często demonizowany “powrót na etat”, ale zwyczajnie chce podnieść swoje kwalifikacje techniczne z zakresu prowadzenia biznesu online i wdrażania tam nowoczesnych narzędzi albo chce zaspokoić swoje aspiracje w byciu ekspertem z zakresu marketingu, aby z czasem ubiegać się o awans albo o lepszy etat, gdy już w pełni powróci na zawodowe tory.

 

 

A teraz w ramach zabawy: sprawdź czy praca z domu z naszą MamaAcademy jest dla Ciebie?

 

 

A może kompletnie nie jest? Tym samym: zastanawiasz się, czy powinnaś dołączyć do MamaAcademy czy nie? Wahasz się do ostatniej chwili?


Przeczytaj poniższe 18 punktów i sama sprawdź, co Ci wyszło!


1. Jesteś Mamą (musisz nam wysłać akt urodzenia Twojego Dziecka! 😉 )*

* to absolutnie jest tylko głupi żart! Ale faktycznie: z uwagi na sposób komunikcji, tipy praktyczne, typ wiedzy i treści, MamaAcademy jest szkoleniem tylko dla Mam uwzględniając ich priorytety i potrzeby!

2. Jesteś na urlopie macierzyńskim, wychowawczym albo jesteś Mamą, która została w domu, bo sobie mogła na to pozwolić.

3. Musisz lub chcesz pracować, ale bardzo nie chcesz wracać na etat lub pracować poza domem. 

4. Dalej masz w domu dziecko pod opieką i liczysz, że mogłabyś pogodzić opiekę nad nim z zarabianiem pieniędzy.

5. Chcesz zarabiać pieniądze, no! Stopniowo, strategicznie… Nie obiecujemy Ci żadnych szumnych: “jak zarobić 200 tysięcy w 3 dni”, okej? To nie ten adres!

6. Masz partnera, ale chcesz się dołożyć do domowego budżetu, potrzebujesz więcej pieniędzy w domowym budżecie albo po prostu chcesz być bardziej niezależna finansowo.

7. Jesteś samotną matką i potrzebujesz zarabiać, a bieganie i szarpanie się między pracą, a opieką nad dzieckiem to mordęga, wiecznie jesteś gdzieś spóźniona, Twoje dziecko ciągle przynosi choroby ze żłobka lub przedszkola, zadręczasz się, że w żadnej z roli wcale się nie sprawdzasz.

8. Własna firma to takie Twoje romantyczne marzenie, wiesz, że będziesz czuła się dobrze dając sobie z tym wyzwaniem radę.

9. Masz talenty, ambicje, szukasz wyrwania się dla “higieny umysłu” i własny biznes śni Ci się po nocach. A tkwienie tylko między pieluchami, żelazkiem i torbami z zakupami staje się codziennym… koszmarem na jawie.

10. Nikt w Ciebie nie wierzy, nawet najbliżsi. Chcesz im udowodnić, jak bardzo się mylą.

praca z domu
Od ogółu do szczegółu: tak są poukładane moduły MamaAcademy. Czyli i dla początkujących w biznesie Mam, i dla tych, które chcą się wznieść ze swoim biznesem
o poziom wyżej.

11. Jesteś uparta babką i jak się już czegoś uczepisz, to nie odpuszczasz. Bo “zawsze bardziej żałuje się czegoś, co się zrobiło, niż czego się nie zrobiło…”.

12. Marzysz o wolności, którą niesie za sobą praca z domu i bycie swoją własną szefową. Być może wolność ta dotyczy dobierania sobie godzin pracy, współpracowników, możliwości podróżowania, czy po prostu bycia bliżej dziecka kiedy ono lub Ty tego potrzebujecie.

13. Nie chcesz przegapiać ważnych momentów w życiu swojego dziecka, widywać je tylko wieczorami i zdać sobie kiedyś sprawę, ile Cię ominęło.

14. Twój były pracodawca pozbył się Ciebie, gdy zaszłaś w ciążę i masz problem ze znalezieniem nowej pracy.

15. Przez przerwę w karierze boisz się, że nie odnajdziesz się na rynku pracy, myślisz, że „na swoim” to lepsza opcja.

16. A może po prostu szczerze nie cierpisz swojego byłego szefa albo ex koleżanek z pracy i chcesz im wszystkim pokazać, jaka z Ciebie petarda?

17. Wróciłaś na etat albo ten powrót jest dla Ciebie coraz bliższy i… czujesz, że to droga donikąd? Ani pieniędzy, ani rozwoju, ani elastyczności. Tylko i aż bezpieczeństwo… Jesteś gotowa iść na półśrodki: pracując u kogoś, dążyć do rozwoju własnej marki “po godzinach”?

18. Jesteś cholernie ambitna! Niezależnie czy masz swój biznes, czy chcesz podbijać rynek pracy, po prostu: chcesz się uczyć, rozwijać, podnosić swoje kwalifikacje, a czas spędzany w domu z dzieckiem jest doskonałą okazją, by w interwałach drzemek, spacerów albo wolnych wieczorów… pomyśleć także o sobie!


Jeśli zgadzasz się z przynajmniej trzema stwierdzeniami powyżej to znaczy, że warto, abyś dołączyła do MamaAcademy.

Ale co to jest ta MamaAcademy?

Po pierwsze i przede wszystkim: MamaAcademy to życiowo-biznesowa platforma wsparcia dla Mam, które albo szukają pomysłu na swój biznes, albo takowy chcą rozwijać, albo mają już swój biznes i chcą go ulepszać.

MamaAcademy to klocki mini-kursów:

  • krótkich webinarów video,
  • treści pisanych,
  • ebooków,
  • podcastów
  • tutoriali krok po kroku

ułożone kolejno i tematycznie tak, byś mogła przejść od znalezienia/doszlifowania swojego pomysłu po jego sprawną i skuteczną realizację.

Wszystko czego nie zmieszczę, by tutaj napisać o Akademii, znajdziesz TUTAJ!

  • Jakie mini-kursy planujemy zamieścić na platformie?

I te z miękkiego pola działania: o motywacji, organizacji dnia pracy z dzieckiem, metody pierwszych i małych kroków, robieniu mapy myśli po te stricte biznesowe i techniczne: jak postawić landing page, bloga (i po co?), jak zbudować newsletter, lead-magnet, jak znaleźć swoich klientów. Co miesiąc: nowe mini-kursy… Nowa wiedza. Łopatologicznie, na luza, najprościej i najprzystępniej jak potrafimy

  • Czemu nasza MamaAcademy wyróżnia się spośród innych szkoleń online?

Po prostu chcemy, byś o 20:00 kąpała lub tuliła swoje dzieci, a nie biegła na kolejny webinar nie pamiętając, kto uczy gdzie i czego.

Chcemy, byś Ty miała wybór i decydowała czego, kiedy i w jakim przedziale czasu i tempie chcesz się uczyć. Szczególnie, gdy dopadnie Cię choroba dzieci, hiper zmęczenie lub… ząbkowanie. Jak to będzie możliwe?

Logujesz się kiedy chcesz, robisz lekcje jakie potrzebujesz, masz dostęp na miesiąc/pół roku i rok, wykonujesz zeszyty ćwiczeń i… wdrażasz nową wiedzę w życie. A wiedzę tę możesz czerpać 24/7 w przyjaznej Mamie formie: najczęściej audio (podcast) lub video (nasz webinar lub tutorial techniczny krok po kroku).

Między garami, a przewijakiem…

Skąd pomysł na taką platformę? Bo wierzymy, że po porodówce zmieniają się priorytety: szczególnie te między 9:00, a 17:00… Wiemy (bo same jesteśmy tego dowodem), że… najlepsze pomysły na siebie powstają między garami, a przewijakiem!

praca z domu
Tylko do końca lutego możesz dołączyć do MamaAcademy w promocyjnych pakietach: miesięcznym, rocznym i półrocznym. Zobacz więcej TUTAJ!