LOVE life

33 postanowienia noworoczne 2018, które na pewno muszą się udać!

postanowienia noworoczne 2018

Jak mus, to mus. Postanowić coś trzeba. Mam przed sobą cudny różowy kalendarz. Mamy nowy rok. Mamy carte blanche – białą kartę, którą wypadałoby zapisać bez żadnych kleksów… Oto, co postanowiłam. I wśród moich postanowień nie znajdziesz ani kropki o rozpoczęciu nowej diety-cud, chodzeniu wcześniej spać (choć przydałoby się), spędzaniu mniej czasu online, zminimalizowaniu przeklinania. W moich postanowieniach znajdziesz… życie!

Dlaczego 33? Bo w kwietniu tego roku tyle wiosen wskoczy na licznik mojego życia. Życia, w którym odkąd nabyłam świadomość konieczności pójścia za ciągle idealniejszymi ode mnie, odtąd ciągle coś postanawiam. Czyli od około 23 lat. I ciągle mi nic z tego nie wychodzi. A jak wychodzi, to i tak postanowienia noworoczne umierają w marcu. Najpóźniej. Bo nie jestem idealna. I jakoś stale nie udaje mi się dołączać do grona idealniejszych: tych co są fit; tych, co są wyspani; tych, co mają codziennie świeży obiad na stole; tych, co umieją robić faworki; tych, co wyglądają jak spod igły zaraz po przebudzeniu; tych, których dzieci się nie brudzą, nie płaczą i przesypiają noce. I wiecie co? Dobrze mi z tym.

postanowienia noworoczne

Moje postanowienia noworoczne 2018

Dlatego zobaczcie, co postanowiłam w tym roku:

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

31.

32.

33.

No… Myślicie, że uda mi się tego nie schrzanić? 🙂

Bo w tym roku chcę… Ż-Y-Ć! Wkurzać się i kląć, kiedy trzeba. Jeść ciepłą szarlotkę, kiedy mam na nią ochotę. Nie spać o północy, jeśli właśnie wtedy będzie się tworzyć kolejne cudowne wspomnienie mojego życia. Nie biegać wokół Błoni w najmodniejszym joggingowym outficie, skoro nie sprawia mi to żadnej przyjemności.

Może to nie “kołczingowe” ;-), może niezbyt pedagogiczne, ale Tobie w tym roku zamiast postanowień, życzę: Ż-Y-C-I-A! Bądź szczęśliwa! Tyle. I aż tyle.

postanowienia noworoczne